Wymiana i przechowywanie opon | Gołembiewscy | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Wymiana opon i przechowalnia

WYMIANA I PRZECHOWALNIA OPON W ASO MAZDA

Gołembiewscy sp. z o.o. (wcześniej Auto Księżyno) Autoryzowany Serwis Mazdy mieści się w Warszawie na Targówku (Bródno), w okolicy Trasy Toruńskiej, dokładnie przy ulicy św.Wincentego 92 (róg Gilarskiej), ok 10 minut od centrum.

Świadczymy usługi z zakresu wymiany kół i opon. Specjalnie dla naszych Klientów rozszerzyliśmy serwis o  możliwość przechowywania opon na wybrany sezon. Proponowana usługa jest idealnym rozwiązaniem dla osób niemających warunków do przechowania opon samochodowych na własna rękę. W tym celu wychodzimy na przeciw Państwa oczekiwaniom oferując pomoc w ASO Mazda Gołembiewscy. Dla naszych Klientów nieustannie staramy się dostosowywać do potrzeb, stawiając na rozwój i wysoką jakość wykonywanych usług.

CENNIK KOŁA I OPONY

usługa cena
wymiana kół (z wyważeniem) wszystkie rozmiary * PLN
przechowanie opon/kół przez sezon * PLN
wymiana opon:
     rozmiar 15" * PLN
     rozmiar 16" * PLN
     rozmiar 17" * PLN
     rozmiar 18" *PLN
     rozmiar 19" *PLN
     rozmiar 20" * PLN

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ...

Oprócz gwarancji bezpieczeństwa i komfortu z przechowania, istotnym czynnikiem jest zagwarantowanie odpowiednich warunków dla kół i opon. Przechowalnia w ASO Mazda Gołembiewscy funkcjonuje w zgodzie z wymogami technicznymi oraz zaleceniami producentów. Zahamowany zostaje proces starzenia, pękania i odkształcania gum, dzięki temu opony zachowują swoje atrybuty przez cały okres, co znacznie wydłuża ich trwałość i funkcjonalność.

ZOBACZ CENNIK WSZYSTKICH USŁUG!

poznaj nasze marki