GOŁEMBIEWSCY | ubezpieczenia pakietowe Mazdy do 12 roku eksploatacji | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Ubezpieczenia

UBEZPIECZENIA PAKIETOWE DLA TWOJEJ MAZDY

Mając nasze ubezpieczenie, w przypadku szkody - jedyne co musisz zrobić to wykonać jeden telefon, resztą zajmiemy się my.

Zawsze podkreślamy, że wartość ubezpieczenia da się ocenić w momencie kiedy jest ono potrzebne. Poprzez nasze wieloletnie doświadczenie z zakresu likwidacji szkód  - wiemy co jest najlepsze dla naszych klientów. Wybraliśmy dla Ciebie ofertę najbardziej wiarygodnych firm, które zdecydowanie konkurują cenowo z innymi ubezpieczycielami.

Zawsze stawiamy duży nacisk na komfort klienta w momencie powstania szkody. Dokładamy wszelkich starań, by Klient nie musiał wypełniać zbędnych formularzy i druków. Jednym ze sposobów, by uniknąć niepotrzebnych strat Państwa czasu jest zgłoszenie i likwidacja szkód bezpośrednio u nas.

W swojej ofercie posiadamy preferencyjne pakiety ubezpieczeniowe (OC, AC, NNW, Assistance, Zielona Karta) - najtańsze ubezpieczenia dla samochodów Mazda do 12 roku eksploatacji w najszerszym zakresie. Pakietem objęte są samochody nowe, używane
i sprowadzone z zagranicy.

Podstawowe korzyści wynikające z pakietu to:

 • samochód nie traci na wartości przez 12 miesięcy
 • likwidacja szkód z zastosowaniem części oryginalnych
 • samochód zastępczy dla Klienta na czas naprawy pojazdu
 • brak konsumpcji sumy ubezpieczenia
 • assistance od domu (bez limitu kilometrów)
 • gwarancja "Ochrona Prawna" w cenie pakietu

Z przyjemnością pomożemy Ci wybrać najlepszą opcję.
Zadzwoń: (85) 74 74 371, tel. kom. 728 359 777 Finansowanie (kredyt i leasing)

Aby ułatwić naszym Klientom wszelkie formalności związane z zakupem samochodu stworzyliśmy ciekawą ofertę kredytów i leasingów. Mogą Państwo wybrać formę finansowania najbardziej odpowiadającą Państwa potrzebom. Uproszczona procedura jak również możliwość załatwienia potrzebnych formalności na miejscu w salonie z pomocą naszego doradcy gwarantują sprawne i szybkie uzyskanie kredytu lub leasingu.Gdy zdarzy się wypadek . . .

Gdy zdarzy Ci się wypadek lub Twój samochód zostanie uszkodzony przez inną osobę pamiętaj o kilku ważnych zasadach:

- w wątpliwych przypadkach zawsze wezwij Policję i zażądaj sporządzenia notatki z miejsca zdarzenia (dochodzenie swoich praw gdy Policja nie została wezwana jest bardzo ciężkie, w praktyce prawie niemożliwe)

- jeżeli Twoje auto nie nadaje się do dalszej jazdy, warto skorzystać z assistance (assistance ubezpieczyciela, assistance leasingu - dla aut leasingowanych, lub assistance Mazdy - dla aut kupionych w Mazda Motor Polska)

Zadzwoń po szybką konsultację: 509 350 745 lub 784 597 011

 

poznaj nasze marki