Sprawdzanie samochodu przed zakupem w ASO MAZDA Gołembiewscy | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

 • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
 • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
 • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
 • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
 • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
 • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Sprawdzanie samochodu przed zakupem w ASO MAZDA Gołembiewscy

W poprzednich rozdziałach wielokrotnie wspomniałem, iż badania wykonane przez doświadczonego mechanika są niezwykle ważne i pozwalają na obiektywną ocenę faktycznego stanu pojazdu. Serwisy Gołembiewscy (Warszawa, Białystok) to właściwe miejsce do wykonania tego typu usługi. Działamy w motoryzacji od 1977 roku, dzięki czemu przygotowaliśmy usługę, która jest precyzyjną odpowiedzią na potrzebę osoby chcącej sprawdzić wybraną Mazdę przed zakupem.

 

Profesjonalny sprzęt diagnostyczny i duże doświadczenie specjalistów są gwarancją, że każdy samochód zostanie sprawdzony bardzo dokładnie i fachowo. W zakres takiej usługi może wchodzić:

GOŁEMBIEWSCY
SPRAWDZENIE AUTA PRZED ZAKUPEM

 • Badanie stanu i grubości powłoki lakierniczej pod kątem śladów ewentualnych napraw blacharsko-lakierniczych oraz obecności korozji.
 • Diagnostyka komputerowa aktualności oprogramowania, zapamiętanych błędów i obiegów elektronicznych.
 • Badanie podwozia i zawieszenia na podnośniku.
 • Badanie gwarancyjnej i serwisowej historii auta (jeśli jest dostępna w systemie).
 • Sprawdzenie ponad 40-punktowej listy kontrolnej.
 • Wykonanie opisu po ocenie technicznej.
* PLN
+ JAZDA PRÓBNA AUTEM +* PLN
+ SPRAWDZENIE GEOMETRII KÓŁ I OSI +* PLN
+ ROZEBRANIE UKŁADU HAMULCOWEGO +* PLN


Co może być dla niektórych osób istotne, obecność kupującego w trakcie sprawdzenia nie jest konieczna. Można zdalnie zlecić nam sprawdzenie i przyjechać dopiero, gdy wybrany samochód okazuje się tego warty. W praktyce, najczęściej jednak kupujący jest obecny przy sprawdzeniu. Zaznaczę, że kupujący jest zapraszany na halę serwisową i ma możliwość obejrzenia wybranego samochodu, gdy ten znajduje się na podnośniku.

Decydując się na zakup auta warto także sprawdzić jego stan faktyczny w Stacji Kontroli Pojazdów. Sugerowanym zabiegiem jest sprawdzenie m.in. stanu amortyzatorów na tzw. szarpakach. Taki test można wykonać na każdej Stacji Kontroli Pojazdów w cenie ok. 99zł.

A po zakupie…

Serwis Gołembiewscy oferuje także usługi, z których mogą skorzystać właściciele nowo zakupionych aut. W ofercie znajdują się m.in:

DODATKOWE USŁUGI
Ubezpieczenia pakietowe dedykowane dla posiadaczy aut marki Mazda
Dział ubezpieczeń – tel. 728 359 777
Zabezpieczenie antykorozyjne podwozia www.sztukawyciszania.pl/antykorozja
Wykonanie antykradzieżowego znakowania mikrocząsteczkami
Więcej informacji pod adresem: www.mikroznakowanie.pl
Usługi serwisu mechanicznego
Usługi blacharsko-lakiernicze


Życzę najlepszych wyborów i radości z użytkowania samochodów marki Mazda,

Paweł GołembiewskiWłaśnie przeczytałeś pierwszy artykuł z serii Sprawdzenie samochodu Mazda przed zakupem. Koniecznie przeczytaj pozostałe!
1. Gdzie szukać używanych samochodów?
2. Jak wybrać samochód używany? Jak oglądać Mazdę i na co zwracać uwagę? Jakie triki stosują sprzedawcy?
3. Jak sprawdzić historię używanego auta?
4. ABC kupna używanego samochodu
5. Rejestracja samochodu używanego
6. Usługa: „Sprawdzanie przed zakupem w warsztacie ASO MAZDA Gołembiewscy”

poznaj nasze marki