TECHNOLOGIA SKYACTIV | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

TECHNOLOGIA SKYACTIV

Na technologię SkyActiv składają się nowoczesne silniki o niskim spalaniu, lekkie i bezpieczne nadwozia oraz idealnie zestrojone zawieszenie.

 

SkyActiv-Body – Nadwozie, które zapewnia precyzję prowadzenia oraz stabilność. Jest 30% sztywniejsze i 8% lżejsze w odniesieniu do poprzedniego modelu. Z kolei nowoczesna konstrukcja zapewnia nadzwyczajne bezpieczeństwo.

SkyActiv-G – Przeprojektowany silnik benzynowy, lżejszy o 10%oraz wydajniejszy, dzięki wysokiemu stopniowi sprężania 14:1. Tarcie wewnętrzne zmniejszono o 30%, a zużycie paliwa jest mniejsze o 15%. Wysoki moment obrotowy daje komfort przy wyprzedzaniu.

SkyActiv-D – Silnik diesla, który może się pochwalić bardzo niskim stopniem sprężania 14:1, dzięki czemu jego zużycie paliwa jest o 20% mniejsze względem poprzedniego modelu. Jest wyposażony w dwie turbosprężarki, dlatego moment obrotowy jest dostępny w bardzo szerokim zakresie.

SkyActiv-MT – Manualna skrzynia biegów, która jest lżejsza o 30% od poprzednika, a cały układ napędowy o 16%. Posiada udoskonaloną konstrukcję kół zębatych, w efekcie biegi zmienia się płynnie i precyzyjnie.

SkyActiv-AT – Łączy zalety kilku typów skrzyń automatycznych. Bezstopniowej – ponieważ bardzo płynnie zmienia biegi, dwusprzęgłowej – pełna kontrola nad zmianą biegów, oraz konwencjonalnej – płynne przyspieszanie.

skyactiv-technology