Serwis Klimatyzacji Warszawa | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Serwis Klimatyzacji Warszawa

Nie trzeba wiele, aby znaleźć najlepszych fachowców w branży oferujących Serwis Klimatyzacji – wystarczy zapisać adres:

Serwis klimatyzacji samochodowej Warszawa – ul. Św. Wincentego 92. Wszelkie zapytania kierować można na adres mailowy: serwis (at) mazda.warszawa.pl lub dzwonić pod numer telefonu: +48 22 77 33 884.

Oraz

Serwis klimatyzacji samochodowej – Białystok – ul. Gen. Maczka 136 – lub pod numerem telefonu (85) 74 74 371. Dla klientów dostępny jest także adres mailowy: serwis.bialystok (at) mazda-dealer.pl

Klimatyzacja samochodowa staje się coraz częściej standardowym wyposażeniem każdego samochodu, zapewniając kierowcy i pasażerom komfort jazdy w optymalnej temperaturze. Podczas letnich upałów sprawny system klimatyzacyjny to jednak znacznie więcej niż tylko wygodny dodatek – możliwość kontroli warunków w kabinie umożliwia zachowanie lepszej koncentracji, co przekłada się bezpośrednio na bezpieczeństwo. To właśnie jeden z najważniejszych powodów, dla których warto mieć w aucie klimatyzację. Nie wolno jednak zapominać o tym, że dla zachowania sprawności tej dość skomplikowanej instalacji potrzebny jest okresowy serwis klimatyzacji. Warszawa jest miastem obfitującym w warsztaty, które oferują tego typu usługi – nie każdy jednak zapewni wykonanie wszystkich czynności w prawidłowy sposób. Dlatego też zawsze warto wybrać profesjonalistów z najnowocześniejszym sprzętem i wieloletnim doświadczeniem.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ...

 

Wymiana skraplacza

To, jak przydatna w aucie jest optymalna temperatura, zauważamy zwykle gdy spędzamy w samochodzie godziny na długich trasach – np. Szczecin-Lublin. Klimatyzacja samochodowa ma jednak kilka newralgicznych punktów, które mogą ograniczyć efektywność chłodzenia i sprawić, że letni upał zniechęci skutecznie do jazdy. Jedną z najważniejszych części jest skraplacz. Przy regularnym serwisowaniu ten element wystarczy raz do roku wyczyścić go po sezonie zimowym. Jest to konieczne, gdyż skraplacz może z łatwością skorodować, to zaś przełoży się na konieczność zakupu nowej części i opłacenia usługi wymiany. Ile może kosztować skraplacz np. do Mazdy 6 w której uszkodzona została klimatyzacja samochodowa? Bytom – ok. 549 PLN, Warszawa – nawet 850 PLN.

Ale czy pojedziesz na drugi koniec Polski? Regularne wykonanie odpowiednich badań pozwoli więc zaoszczędzić setki złotych.

Serwis klimatyzacji – sprężarka

Sercem każdej instalacji klimatyzacyjnej jest sprężarka, która odpowiada za cyrkulację czynnika chłodzącego. Jeżeli ten element zawiedzie, oznacza to konieczność natychmiastowej wymiany.

Drobne usterki można jednak wykryć zawczasu – najlepiej wykonać takie badanie gdy akurat serwisowana jest klimatyzacja samochodowa. Rumia, Gdańsk i inne miejscowości na pomorzu wyróżniają się dość niechlubną statystyką jeżeli chodzi o ilość awarii tego elementu. Wynika to najczęściej z zaniedbań dotyczących uzupełniania oleju smarującego tłoczki kompresora. Smarowidło uzupełnia się najczęściej razem z czynnikiem i nie należy zapominać o tej czynności. Wymiana całej sprężarki to bardzo duży koszt. Drobne naprawy nie są tak obciążające dla portfela.

Jaki może być koszt najczarniejszego scenariusza? Na przykład podczas badania okazuje się, że olej zmienił kolor na grafitowy i jest mętny co oznacza, że układ zabrudziły już opiłki aluminium oderwane od tłoków i korpusu sprężarki. Wtedy wykonać trzeba płukanie specjalnym środkiem, wymienić zawór rozprężający, dyszę, osuszacz, sprężarkę i skraplacz – ile kosztować będzie tak naprawiona klimatyzacja samochodowa? Grudziądz – ok 2500 PLN, Warszawa – nawet 3000 PLN.

Czyszczenie ozonem lub ultradźwiękami

Odgrzybianie klimatyzacji przeprowadzić można z pomocą odpowiednich środków chemicznych, ale warto jeszcze wspomnieć o opcji ozonowania, która cieszy się ostatnio rosnącą popularnością.

Nieprzyjemne zapachy w kabinie auta nie znikną, gdy odgrzybiona zostanie jedynie klimatyzacja samochodowa. Zielona Góra, Poznań, Płock – w całej Polsce kierowcy szukają sposobu na pozbycie się woni stęchlizny, dymu papierosowego czy aromatu pozostawionego przez odświeżacze samochodowe czy benzynę. Ozonowanie to metoda polegająca na zastosowaniu trójatomowej postaci tlenu o charakterystycznym zapachu. Ma on silne właściwości dezynfekujące i pozwala nie tylko pozbyć się pleśni, ale też odświeżyć wnętrze auta.

Jak ozonowana jest klimatyzacja samochodowa? Przenośna instalacja do produkcji tego gazu umieszczana jest we wnętrzu auta, dzięki czemu dociera on do wszelkich zakamarków usuwając zapachy, neutralizując alergeny (w tym pyłki roślin) i unieszkodliwiając wszelkiego rodzaju mikroby, grzyby i pleśnie.

Inną nowoczesną metodą pozbywania się jest czyszczenie ultradźwiękami. Zaletą tego sposobu jest możliwość usunięcia bardzo starych złogów i zanieczyszczeń, które nie były usuwane latami. Jest to zatem idealna propozycja dla osób, które pragną przywrócić do idealnego stanu np. elegancki, ale nieco zaniedbany samochód zakupiony okazyjnie na aukcji. Metoda ultradźwiękowa wykorzystuje rozpylony skondensowany środek czyszczący oraz generator fali akustycznej o częstotliwości 1,7 Hz, która rozbija płyn na cząsteczki o średnicy zaledwie kilku mikronów. W ten sposób spenetrować można każdy, nawet najmniejszy zakamarek. Zastosowany płyn dodatkowo utrudnia późniejsze namnażanie się drobnoustrojów.

 

ZOBACZ PEŁEN CENNIK USŁUG!

 

Dlaczego warto wykonać serwis klimatyzacji w warsztacie Gołembiewscy?

Kilkukrotnie wspomnieliśmy, że profesjonalizm zakładu oferującego usługi obsługi klimatyzacji to rzecz priorytetowa. Warszawska stacja obsługi Gołembiewscy dysponuje najnowocześniejszym sprzętem przeznaczonym do tego typu zadań i może pochwalić się ogromnym doświadczeniem wysoko wykwalifikowanego zespołu specjalistów. Odpowiedni sprzęt, przestrzeganie wszelkich procedur i dbałość o zadowolenie klienta to atuty, które wyróżniają to miejsce. Warsztat mieści się w Warszawie, ale przyjechać może tu każdy, kto ceni najwyższą jakość usług i marzy mu się sprawna i wydajnie pracująca klimatyzacja samochodowa. Opole, Łask, Kraków – oznaczenia na tablicy rejestracyjnej nie mają żadnego znaczenia, bo każdy klient traktowany jest z taką samą skrupulatnością.

SERWIS KLIMATYZACJI MAZDA WARSZAWA

poznaj nasze marki