Mazda Design | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Mazda Design

W 2016 roku miała miejsce już siódma edycja tego jakże ciekawego konkursu organizowanego przez Mazda Motor Poland. Jego uczestnicy mają szansę na rozwój zawodowy i zdobycie nowych doświadczeń. Laureaci często nawiązują kontakty z mediami i znanymi projektantami.
Jury złożone z autorytetów z dziedziny wzornictwa przemysłowego i sztuk pięknych rozważnie wybierało wygranych. Kierowali się głównie pracami łączącymi w sobie innowacyjne podejście, kreatywność i przede wszystkim niezrównaną estetykę. W ubiegłorocznej edycji Mazda przygotowała dwie nagrody spośród których laureaci mogli wybrać jedną. Była to nagroda w postaci 10 000 zł lub prestiżowe warsztaty z zakresu projektowania we francuskiej szkole designu Boisbuchet.

W 2016 roku były trzy kategorie, w których można było zgłaszać swoje prace:

  • MX-5 UNIQ: Autostylizacja, czyli car wrapping. Należało jak najlepiej wyeksponować roadstera Mazdy
  • MX-5 Fashion: Stylizacje z głową – projekty strojów pasujących do jazdy z otwartym dachem
  • MX-5 Slow Design: Twórczy recykling – kluczem było innowacyjne i twórcze podejście do przedmiotów zużytych i ich ponowne wykorzystanie.

Wszystkie prace musiały powstać w zgodzie z filozofią KODO, czyli Dusza Ruchu. KODO czerpie inspiracje z żywiołów, dynamiki przyrody, mocy i piękna. Chwila, w której skupiona siła znajduje swoje ujście, zawiera idealne proporcje między mocą, a pięknem.

Kolejny konkurs już niebawem.