CZĘŚCI i AKCESORIA | Komfortowe zamawianie części w GOŁEMBIEWSCY SP. Z O.O. SP. K. | Mazda
Drogi Odwiedzający!
Musisz wiedzieć, że zbieramy o Tobie informacje i niektóre Twoje dane osobowe. Spokojnie! Wykorzystujemy je legalnie i w sposób nieszkodzący Tobie.

Dlaczego wyświetlamy tę wiadomość?

Chcemy, byś wiedział, że na naszej stronie jesteś bezpieczny!
JAK CHRONIMY I PRZETWARZAMY TWOJE DANE?

  • Zapewniamy, że traktujemy dane osobowe ze szczególną starannością i przykładamy dużą wagę do ochrony Twojej prywatności.
  • Twoje dane osobowe gromadzimy i przetwarzamy jako GOŁEMBIEWSCY SP. z o.o. SP. K., będąc jednocześnie Administratorem zbioru danych osobowych.
  • Podając dobrowolnie swoje dane masz prawo dostępu do ich treści, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie, z zastrzeżeniem, że odmowa podania danych lub ograniczenie ich przetwarzania może utrudnić kontakt z Tobą.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są wyłącznie w zakresie i celu niezbędnym do realizacji usługi i nie będą przetwarzane w innych celach, nie będziemy również ich używać do profilowania.
  • Dane osobowe przechowujemy wyłącznie na terenie EOG.
  • Twoje dane osobowe gromadzone i przetwarzane są zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz ustawą z dnia 18 lipca 2002r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017. poz. 1219 t.j.).
  • Pamiętaj, że masz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych.
ROZUMIEM

Części i akcesoria Mazda

ORYGINALNE CZĘŚCI I AKCESORIA DO MAZDY

Oferujemy hurtową sprzedaż oryginalnych części i detaliczną akcesoriów do samochodów Mazda

Skąd taka wysoka pozycja Mazdy w rankingach niezawodności?

Orginalne części firmy Mazda to z pewnością najwyższa jakość, której nie dorównają zamienniki. Wiemy to też z własnego doświadczenia. Prowadzi-my sprzedaż orginalnych części zamiennych i akcesoriów  do samochodów Mazda jako ASO Mazda.

Polecamy promocje na allegro :
wyprzedaż części Mazdy - sklep Białystok/Warszawa

 

 


Dlaczego warto sprawdzić ceny orginalnych części Mazda?

przekroj-silnika-WanklaNasz serwis Mazda prawdopodobnie ma bardzo konkurencyjne ceny nowych części. Oferujemy również szeroki asortyment części do wszystkich modeli Mazdy.
W tym: amortyzatory, błotniki, pokrywy, zderzaki, lampy, chłodnice, filtry, oleje, szyby a nawet silniki.

Tylko oryginalne części Mazdy wykonane są z taką samą starannością i pasją, jak cała Twoja Mazda.

Najwyższą jakość zapewnia ich doskonałe dopasowanie oraz bezawaryjne działanie, a wszystko to przy konkurencyjnych cenach.

Korzyści dla Ciebie

Gdy Twoja Mazda wymaga naprawy serwisowej, skontaktuj się z nami. Oryginalne części zamienne Mazdy zostaną zamontowane w ramach kompleksowej obsługi w firmie Auto Księżyno.

Rezultat? Parametry hamowania, prowadzenia i jazdy Twojej Mazdy zostaną zachowane. Spełnione zostaną również wszelkie normy emisji spalin oraz oświetlenia pojazdu.

Elementy nadwozia Mazda

Dzięki nim gwarancja na perforację nadwozia będzie ciągle ważna, a Twoja
Mazda zachowa swoje oryginalne parametry.
Olej silnikowy Mazda

Opracowany dla każdego modelu Mazda oryginalny olej silnikowy Mazda Dexelia sprawdza się najlepiej w Twoim samochodzie.

Nasze wspólne badania pozwoliły stworzyć oryginalny olej silnikowy Mazda Dexelia, przygotowany specjalnie, aby spełniać wymagania naszych samochodów.
Płyn chłodzący Mazda

W skrajnych warunkach i temperaturach oryginalny płyn chłodzący Mazda Super Coolantprzygotowany specjalnie dla naszych silników zapewnia ochronę przez cały rok.

Oryginalny płyn chłodzący Long Life Coolant (FL22) to doskonały płyn chłodniczy wysokiej jakości przeznaczony na długi okres użytkowania. Zmniejsza on temperaturę roboczą silnika i chroni przed zamarzaniem przy temperaturach do -44°C.


Akumulatory Mazda

Bądź pewien rezultatu za każdym razem, gdy przekręcasz kluczyk. Oryginalne akumulatory Mazda w 100% nie wymagają obsługi. Nie ma potrzeby sprawdzać poziomu elektrolitu albo zatrzymywać się, by dolać wody. Oryginalne akumulatory Mazda charakteryzują się wysokim współczynnikiem przewodzenia, doskonałą skutecznością przy zimnym rozruchu i dużą odpornością na korozję.


Filtry Mazda

Oryginalne filtry powietrza i oleju Mazda są wykonane tak, aby idealnie pasowały do charakterystyki Twojego silnika. Oczywiście, doskonale nadają się do Twojej Mazdy.

Wszystkie oryginalne części zamienne Mazda są objęte 12 miesięcznym okresem gwarancji producenta.

poznaj nasze marki